Rūšiuokite ir parduokite daiktus, kurie jums nereikalingi 

Rūšiuokite ir parduokite daiktus, kurie jums nereikalingi 

Prieš pakuodami svarbu apžiūrėti savo daiktus, todėl neneškite daiktų, kurių jums nereikia ar kurių niekada nenaudojote. Tai padės ne tik sutaupyti laiko pakavimui ir išpakavimui, bet ir padės sutaupyti pinigų; kuo daugiau daiktų turėsite perkelti, tuo brangesni jie bus. Tai ypač pasakytina žmones, kurie persikelia į kitą miestą.

Atkreipkite dėmesį į daug laiko reikalaujančius kambarius
Sekite savo namų zonas, kuriose turėsite praleisti papildomą laiką. Spintelės yra svarbiausios erdvės, kuriose dauguma mūsų saugo daiktus, kurių nenaudojame kasdien. Kitos patalpos, kuriose žmonės linkę laikyti daiktus, yra garažas, namų biuras ir priekinė spinta. Pažymėkite šias zonas, kad būtų pakankamai laiko jioms praeiti; Jei paliksite rūšiavimą iki paskutinės minutės, pamatysite, kad pakuojate viską, net jei žinote, kad jums to nereikia.

Padarykite sąrašą
Skirkite laiko kiekvienam kambariui praeiti, užsirašykite, kas liks ir ko jums nereikia. Turėkite būtiniausių dalykų sąrašą - užrašote tai, kuriuos tikrai žinote. Stenkitės būti realistai. Jei viską perkeliate patys, pagalvokite, kiek norite pakuoti ir ką galite sutalpinti sunkvežimyje. Jei nuomojatės krovikus, atminkite, kad kiekviena supakuota dėžė kainuoja pinigus.

Inventorius
Inventorius yra šiek tiek išsamesnis ir užima daugiau laiko nei daiktų, kuriuos, jūsų manymu, pasiimsite, sąrašas. Jei turite laiko, tai yra puikus būdas nustatyti, kiek daiktų perkelsite ir kokios gali būti išlaidos. Kartais, jei žinote, kiek turėsite išleisti, bus lengviau kai kuriuos dalykus atidėti. 

Ištraukite visus daiktus 
Jei tvarkote spinteles,daiktus išmeskite ar atidėkite pardavimui. Jei tvarkote kambarį, įsitikinkite, kad viskas nėra dėžėse. Jei tvarkote garažą, išimkite viską ir padėkite į kambario vidurį arba už jo ribų. Viską išėmę suprasite, kiek daiktų turite ir ko jums reikia iš tos krūvos.

Padėkite daiktus į polius
Padarykite du polius: "laikyti" ir "nelaikyti". Jūs netgi galite žengti dar vieną žingsnį į priekį ir atidėti daiktus kuriuos planuojate „Parduoti“ ar "Dovanoti"

Kas turėtų  „Laikyti“ krūvoje?
Norėdami nuspręsti, ar daiktą reikia laikyti ar išmesti, paklauskite savęs, kaip dažnai per pastaruosius metus dėvėjote ar naudojote daiktą. Drabužiai, kuriuos jis turėjo nešioti bent du kartus. Jei norite saugoti gaminį „tik tuo atveju“, tuomet nemeskite; bet paprastai tai reiškia, kad niekada jo nesinaudosite ir galbūt geriausia būtu jį tiesiog atiduoti ar parduoti.

Kas turėtų patekti į „Nelaikyti“ krūvą?
Daiktus, kurių nenaudojote arba mažai tikėtina, kad naudosite ir kurie vis dar yra geros formos, pridėkite juos prie dovanotų daiktų krūvos. Įsitikinkite, kad daiktai nėra suplėšyti, be dėmių ir nesulaužyti. Jei jų yra, juos reikia sudėti į šiukšlių dėžę. Nešvaistykite laiko dovanodami netinkamus daiktus. 
Kas turėtų būti „parduoti“ krūvoje?
Turėtų būti daugybė dalykų, kaip jūs žinote, galite gauti pinigų iš daiktų, kuriu patys nebenaudosite. Nuneškite drabužius į parduotuves ir gaukite nuolaida apsipirkimui ar tiesiog parduokite daiktus per internetą.

Visus dovanojamus ar parduodamus daiktus sudėkite į atskirus maišus ar dėžutes

Grįžkite atgal
Pažvelkite į daiktus, kuriuos pasirinkote laikyti. Eikite pro kiekvieną ir įsitikinkite, kad tikrai naudosite. Jei kyla abejonių, pridėkite jį prie „dovanoti / parduoti“ krūvos (-ų). Sutvarkykite daiktus, kuriuos norite laikyti, pagal tipą ir sužymėkite juos. Pvz., Galbūt norėsite visus batus supakuoti į vieną vidutinio dydžio dėžutę. Pažymėkite langelį, kuriame yra turinys ir iš kurio kabineto ar kambario jis atsirado, pvz., „Prieškambario spinta“ ar „miegamojo spinta“.